מעצבת פנים לבתים קטנים

עיצוב פנים לבתים קטנים - 052-7777747עיצוב פנים לבית
מעצבת פנים לבתים
מעצבת פנים לבתים קטנים

בישראל ההבדל בין דירה לבית לא מוטמע בתרבות הדיבור באופן משמעותי לעומת מדינות אחרות. דירה היא למעשה בית שממוקם בתוך בנין דירות ואילו בית מתייחס לתיאור מבנה קבע וצמוד קרקע. כמובן שהגדרה זו לא חד משמעית, אך כאשר מדובר על תחום עיצוב הפנים, ישנו הבדל מהותי. מעצבת פנים לבתים לעומת מעצבת פנים לדירות, תנקוט באלמנטים שונים המתייחסים אל המהות של הבית כבסיס קבע, גם אם הוא צמוד קרקע וגם אם הוא חלק מדירה.

מהי החשיבות של עיצוב פנים לבתים?

עיצוב פנים לבתים ובמיוחד עיצוב פנים בתים קטנים, הוא שונה במהותו מעיצוב של דירה, שבדרך כלל תהיה מקום זמני. כאשר מתייחסים לבית מדברים למעשה על מקום בו תגורו במשך שנים ארוכות, תגדלו את המשפחה שלכם ולכן העיצוב המקצועי של הבית הוא משמעותי ומכריע. מומלץ להיעזר בשירות מקצועי של מעצבת פנים לבתים, שתדע בדיוק איך לנצל את הנתונים של הבית שלכם ולהפוך אותו למקום הטוב ביותר עבורכם.

בלהה נברי היא מעצבת פנים שמתמחה גם בעיצוב לבתים גדולים וגם בעיצוב לבתים קטנים בצורה ייחודית. ישנה חשיבות רבה לכך שהמעצבת תבין שהבית שלכם, יותר מכל דבר אחר, משקף את מי שאתם ואת הצורה שבה אתם רוצים לחיות. בשל כך, העבודה עם מעצבת הפנים צריכה להיות כרוכה בהיכרות טובה ובהבנה של החזון והחלום שלכם לגבי בית מגוריכם.

מעצבת הפנים תדע לאסוף את הנתונים הללו ולתרגם אותם לצבעים, צורות, קומפוזיציות, זוויות וכן לבחירת ריהוט, דלתות, חלונות וכדומה. במיוחד נכון הדבר כאשר מדובר בבתים קטנים, ששם גם חלוקת המרחב חשובה, על מנת לאפשר לכם להתנהל בבית בנוחות וליהנות מחללים פתוחים או מרווחים, שרק מעצבת פנים תדע איך ליצור.